wz
Naše úspěchy na soutěžích

Turnaj Datum Náš závodník Umístění Disciplína
Vánoční cena Mladé Boleslavi 1.12.2018 Jaroslav Brabec 3 Kata Muži
Přebor Prahy 13.10.2018 Samuel Hoffman
Jaroslav Moravec
Jaroslav Brabec
1
3
3
Kumite Mladší žáci
Kumite Dorostenci
Kumite Muži
Lázeňský pohár Karlovy Vary 26.5.2018 Typltová Barbora 3 Kumite starší žákyně
Kesl Cup Praha 13.5.2018 Bakule Pavel 3 Kumite muži
Wakizaši Cup Nymburk 24.3.2018 Paulerová + Typltová + Grabovská 3 Kata tým Dorostenky
Národní pohár 3. kolo 11.11.2017 Dan Mikulka 3 Kumite Muži U21
Wakizaši Cup Nymburk 28.10.2017 Adéla Fraňková
Sandra Paulerová
3
3
Kata Dorostenky
Krajský pohár Vysočiny Havlíčkův Brod 30.9.2017 Adam Grabovski


Matěj Liška
2
2
3
3
Kumite Mladší žáci
Řízené kumite
Překážková dráha
Kata Dorostenci
Memoriál Šianského Louny 20.5.2017 Samuel Hoffman
Adéla Fraňková
Sandra Paulerová
Adéla a Sandra
1
3
3
3
Kumite Mladší žáci
Kata Dorostenky
Kumite Dorostenky
Kata Duo
Přebor Prahy 2017 6.5.2017 Jaroslav Moravec
Dan Mikulka
Martin Franěk
Bára Čekalová

Adam Grabovski
Matěj Liška
Sandra Paulerová
Samuel Hoffman
2
3
3
3
3
3
3
3
3
Kumite Starší žáci
Kumite Muži U21
Kumite Junioři
Kumite Dorostenky
Kata Dorostenky
Kumite Mladší žáci
Kumite Starší žáci
Kata Starší žákyně
Kumite Mladší žáci
Grand Prix Ústí nad Labem 29.4.2017 Adam Grabovski 3 Kumite Mladší žáci
Národní pohár 1. kolo 9.4.2017 Dan Mikulka 3 Kumite Muži U21
Ústecký regionální pohár 18.3.2017 Barbora Čekalová
Paulerová + Čekalová + Fraňková
3
3
Kumite Dorostenky
Kata tým
Kesl Cup 2017 Praha 4.3.2017 Dan Mikulka
Bára Čekalová
3
3
Kumite Muži
Kumite Dorostenky
Karate Kid Cup 7.1.2017 Sandra Paulerová
2
3
Superkick
Kata Starší žákyně
Mistrovství ČR 4.12.2016 Gleb Eremenko
3 Kumite Dorostenci
Vánoční cena Mladá Boleslav 19.11.2016 Gleb Eremenko
1 Kumite Dorostenci
MČR ČABK Praha 29.10.2016 Gleb Eremenko
Adam Grabovski
Jaroslav Brabec
Jan Moravec
Adéla Fraňková
Dan Mikulka
1
2
2
2
2
3
Kumite Dorostenci
Kata Mladší žáci
Kata Senioři
Kumíte Mladší žáci
Kumite Dorostenky
Kumite Senioři
Grand Prix Ústí nad Labem 15.10.2016 Adéla Fraňková
Jaroslav Brabec
Dan Mikulka
2
3
3
Kumite Dorostenky
Kumite Muži
Kumite Muži
NP Česká Lípa 9.10.2016 Gleb Eremenko 3 Kumite Dorostenci
Bohemia Open České Budějovice 24.9.2016 Sandra Paulerová
Gleb Eremenko
Paulerová + Čekalová + Vyjdáková
2
3
3
Kumite Starší žákyně
Kumite Dorostenci
Kata tým
Memoriál J. Fuchse Praha 17.9.2016 Dan Mikulka
Samuel Hoffman
Bára Čekalová
Adéla Fraňková
Adam Grabovski
Andy Vyjdáková
Sandra Paulerová
Lukáš Marek
1
2
2
2
2
2
3
3
Kumite Muži
Kata Mladší žáci
Kumite Starší žákyně
Kumite Dorostenky
Kumite Mladší žáci
Kata Junioři
Kata Starší žákyně
Kumite Mladší žáci
Shotokan Cup Vamberk 17.9.2016 Gleb Eremenko 2 Kumite Dorostenci
Přebor Prahy 4.6.2016 Gleb Eremenko
Matyáš Příhoda
Martin Franěk
Adéla Fraňková
Jára Moravec
Matěj Liška
1
1
2
3
2
3
Kumite Dorostenci
Kumite Mladší žáci
Kumite Junioři
Kumite Dorostenky
Kumite Starší žáci
Kumite Starší žáci
Memoriál Šianského Louny 7.5.2016 Adéla Fraňková
Jára Moravec
Matěj Liška
Adéla Fraňková, Sandra Paulerová
3
3
3
3
Kumite Starší žákyně
Kumite Starší žáci
Kumite Starší žáci
Kata Duo
Wakizaši Cup Nymburk 16.4.2016 Adéla Fraňková
Jára Moravec
3
3
Kumite Starší žákyně
Kumite Mladší žáci
Berlín Open 20.2.2016 Gleb Eremenko 3 Kumite Dorostenci
Krajský pohár JSK Rosice 14.2.2016 Gleb Eremenko 1 Kumite Starší žáci
Kesl Cup 2016 Praha 31.1.2016 Gleb Eremenko
Adéla Fraňková
Gleb Eremenko
Jára Moravec
3
3
3
3
Kumite Starší žáci
Kumite Dorostenky
Kumite Dorostenci
Kumite Mladší žáci
Karate Kid Cup České Budějovice 24.1.2016 Gleb Eremenko 1
3
Kumite Starší žáci WKF
Kumite Starší žáci Open
Vánoční cena Mladé Boleslavi 21.11.2015 Gleb Eremenko 1 Kumite Starší žáci
Generali Cup Ústí nad Orlicí 14.11.2015 Gleb Eremenko 1 Kumite Starší žáci
MČR ČABK 2015 Praha 8.11.2015 Adéla Fraňková
Gleb Eremenko
2
1
Kata Starší žákyně
Kumite Starší žáci
Karate Kid Cup České Budějovice 25.10.2015 Sandra Paulerová 2 Kata Starší žákyně
Přebor Prahy 20.6.2015 Gleb Eremenko
Martin Franěk
Daniel Mikulka
Jaroslav Moravec
Adéla Fraňková
Martin Franěk
Sandra Paulerová
Matěj Liška
1
1
2
2
2
3
3
3
Kumite Starší žáci
Kumite Junioři
Kumite Muži
Kumite Mladší žáci
Kumite Starší žákyně
Kata Junioři
Kata Starší žákyně
Kumite Starší žáci
Wakizaši Cup Nymburk 9.5.2015 Matěj Liška
Jaroslav Moravec
Martin Franěk
Adéla Fraňková
1
2
3
3
Kumite Mladší žáci
Kumite Mladší žáci
Kumite Dorostenci
Kumite Starší žákyně
Kesl Cup Praha 2.5.2015 Martin Franěk
Sandra Paulerová
Gleb Eremenko
3
3
3
Kumite Dorostenci
Kata Starší žákyně
Kumite Starší žáci
Ústecký regionální pohár Česká Lípa 18.4.2015 Gleb Eremenko 2 Kumite Starší žáci
Pohár nadějí Česká Lípa 11.4.2015 Gleb Eremenko 1 Kumite Starší žáci
Memoriál Šianského Louny 21.3.2015 Martin Franěk
Paulerová + Fraňková
Gleb Eremenko
Adéla Fraňková
Dan Mikulka
2
3
3
3
3
Kumite Dorostenci
Kata Duo Starší žákyně
Kumite Starší žáci
Kumite Starší žákyně
Kumite Junioři
Velká cena Trutnova 21.2.2015 Gleb Eremenko 3 Kumite Žáci 12-13 let
Lions Cup Pardubice 13.12.2014 Gleb Eremenko 2 Kumite Žáci 12-13 let
Vánoční cena Mladé Boleslavi 22.11.2014 Gleb Eremenko 3 Kumite Starší žáci
MČR ČABK 2014 Praha 2.11.2014 Gleb Eremenko
Daniel Mikulka
Matěj Liška
Jakub Šimonovský
1
1
2
2
Kumite Starší žáci
Kumite Dorostenci
Kumite Mladší žáci
Kumite Žáci 7. a 8. kyu
Přebor Prahy 2014 4.5.2014 Jan Bakule
Pavel Bakule
Jan Novák
Ema Štěpánková
3
2
1
2
Kumite dorostenci
Kumite Dorostenci
Kumite Starší žáci
Kumite Dorostenky
Národní pohár ČSKe 16.11.2013 Daniel Mikulka 2 Kumite Junioři
Přebor Prahy 2013 19.5.2013 Daniel Mikulka
Jan Novák
Matěj Pokorný
2
2
3
Kumite Junioři
Kumite Mladší žáci
Kumite Starší žáci
Přebor Prahy 2012 20.5.2012 Daniel Mikulka
Ema Štěpánková
Pavel Bakule
Jan Bakule
Šimon Kučera
Michal Růžička
1
3
3
3
3
3
Kumite Dorostenci
Kumite Starší žákyně
Kumite Starší žáci
Kumite Starší žáci
Kumite Dorostenci
Kumite Junioři
Kesl Cup 29.1.2012 Ema Štěpánková 3
3
Kumite Dvky 11-12 let, 8. a 7. kyu
Kata Dívky 11-12 let, 8. a 7. kyu
MČR České asociace Budo Karate 10.12.2011 Šimon Kučera 1
2
Kumite Žáci 13-14 let, 8. a 7. kyu
Kata Žáci 13-14 let, 8. a 7. kyu
Přebor Pražského svazu karate 11.6.2011 Patrik Kaňka
Pavel Bakule
Honza Bakule
Matěj Pokorný
1
2
3
3
Kumite Starší žáci
Kumite Starší žáci
Kumite Starší žáci
Kumite Mladší žáci
Kesl Cup 14.11.2010 Christián Langer
Daniel Mikulka
3
3
Kumite Mladší žáci
Kumite Starší žáci
Prague Open 31.1.2010 Olexiy Lytyvnets 2 Kata Juniři
Přebor Prahy 3.5.2008 Martin Zelenka 1 Kumite Junioři
OBI Open Praha 26.4.2008 Tomáš Marvan 2 Kumite Junioři
Czech Open Fighting Kladno 12.4.2008 Lukáš Drnovec
Ondřej Pokorný
2
3
Grappling Junioři
Fighting Starší žáci
Vánoční turnaj Hostivař 14.12.2007 Matouš Klíma 2 Kata Mladší žáci
NP dorostu a juniorů 2.6.2007 Ladislav Čížek 3 Kumite Dorost
Pražský pohár 2. kolo 19.5.2007 Ladislav Čížek
Šimon Kovařík
Dan Kysilka
2
2
2
Kumite Dorost
Kumite Mladší dorost
Kumite Mladší žáci
VC Nymburka 17.3.2007 Ladislav Čížek
Radka Štiková
3
3
Kumite Mladší dorost
Kata Mladší dorost
NP dorostu a juniorů 13.5.2006 Ladislav Čížek 3 Kumite Mladší dorost
Grand Prix Hradec Králové 29.4.2006 Jáchym Barvínek
Soňa Al-Kaysy
3
2
Kumite Mladší dorost
Kumite Mladší dorost
Morava Open 29.10.2005 Martin Zelenka 2 Kumite Starší žáci
Grand Prix Hradec Králové 16.-17.4.2005 Jiří Mikulka
Lenka Pokorná
3
3
Kumite Mladší dorost
Kumite Dorost
Přebor Prahy 24.10.2004 Štěpán Řezáč 2 Kumite Dorost